Paikkakyselyt

Rauha Howe

Janne Kankaanniemi
Toimitusjohtaja
p. 044 901 0235
janne.kankaanniemi@perhepalvelutoiva.fi

Rauha Howe

Mari Tirkkonen
Palvelujohtaja
p. 044 486 3078
mari.tirkkonen@perhepalvelutoiva.fi

Rauha Howe

Hanna Saarinen
Yksikönjohtaja Lempäälä
p. 040 672 9477
hanna.saarinen@perhepalvelutoiva.fi

Rauha Howe

Rauha Howe
Yksikönjohtaja Jyväskylä
p. 040 354 1739
rauha.howe@perhepalvelutoiva.fi

Rauha Howe

Anu Lyytikäinen
Yksikönjohtaja Vantaa
p. 041 433 6506
anu.lyytikainen@perhepalvelutoiva.fi

Rauha Howe

Jesse Lustberg
Yksikönjohtaja Espoo
p. 040 540 2185
jesse.lustberg@perhepalvelutoiva.fi

Rauha Howe

Elisa Muurinen
Johtava sosiaalityöntekijä
Perhehoito ja valmennukset
p. 040 844 5770
elisa.muurinen@perhepalvelutoiva.fi

Rauha Howe

Satu Hakanen
Johtava perhetyöntekijä
Tukiperhetoiminta
p. 040 704 2882
satu.hakanen@perhepalvelutoiva.fi

Ota yhteyttä

Oletko kiinnostunut palveluistamme tai haluatko kysyä lisää? Haluatko mukaan toimintaamme?

YhteystiedotPerhehoitajaksi?Tukiperheeksi?Meille töihin?

Perhepalvelut Oiva – Vaikuttavia palveluita valtakunnallisesti

Oiva Jyväskylä

Rasinrinne 5 A 1
40320 Jyväskylä
p. 044 491 0037 (24 h)

Instagram

Oiva Lempäälä

Tampereentie 414 G 54
33880 Lempäälä
p. 040 678 4184 (24 h)

Instagram

Oiva Vantaa

Lautamiehentie 15-17 B 57
01510 Vantaa
p. 040 193 3179 (24 h)

Instagram

Oiva Espoo

Tähtimötie 2 A 6
02620 Espoo
p. 040 540 0032 (24 h)

Instagram

Oiva Perhehoito ja Oiva Tukiperhetoiminta

Elisa Muurinen
Perhehoito
p. 040 844 5770

Satu Hakanen
Tukiperhetoiminta
p. 040 704 2882

Instagram

Ikäihmisten perhehoito

Elisa Muurinen
p. 040 844 5770

Instagram

Paikkakyselyt

Mari Tirkkonen
p. 044 486 3078
mari.tirkkonen(at)perhepalvelutoiva.fi

Janne Kankaanniemi
p. 044 901 0235
janne.kankaanniemi(at)perhepalvelutoiva.fi

Facebook

Perhepalvelut Oiva Facebookissa

Facebook